"Перебіжчики"

Кандидат Партія 2019 тип округ / номер у списку Партія 2014 Партія 2012
Бородай Надія Теодозіївна Аграрна партія України список 32 Політична партія "Зелені"
Віхтюк Сергій Степанович Аграрна партія України список 174 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗАСТУП"
Гранатова Ольга Арсентіївна Аграрна партія України список 55 політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Довгань Анатолій Григорович Аграрна партія України список 140 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗАСТУП"
Орлова Валентина Володимирівна Аграрна партія України список 66 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗАСТУП"
Сугак Віктор Васильович Аграрна партія України округ 162 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗАСТУП"
Тарасенко Ольга Миколаївна Аграрна партія України список 154 Комуністична партія України
Титаренко Сергій Анатолійович Аграрна партія України список 84 Політична Партія "5.10"
Тиховод Анатолій Миколайович Аграрна партія України список 116 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗАСТУП"
Бабенко Микола Вікторович Політична Партія "Біла Церква разом" округ 90 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Адамович Сергій Васильович Політична Партія "ГОЛОС" список 49 політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
Васильчук Вадим Васильович Політична Партія "ГОЛОС" округ 214 Політична партія "Демократичний альянс"
Винар Ростислав Любомирович Політична Партія "ГОЛОС" список 83 Політична партія "ПРАВИЙ СЕКТОР"
Гарасим Ярослав Іванович Політична Партія "ГОЛОС" список 44 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Господарик Микола Михайлович Політична Партія "ГОЛОС" список 160 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Давидюк Микола Іванович Політична Партія "ГОЛОС" список 27 Радикальна Партія Олега Ляшка
Ємець Леонід Олександрович Політична Партія "ГОЛОС" округ 221 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Козак Тарас Мирославович Політична Партія "ГОЛОС" округ 211 Українська республіканська партія
Любченко Павло Миколайович Політична Партія "ГОЛОС" список 120 Радикальна Партія Олега Ляшка
Різаненко Павло Олександрович Політична Партія "ГОЛОС" округ 97 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Сомов Олександр Олегович Політична Партія "ГОЛОС" список 75 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Стельмашов Артем Кирилович Політична Партія "ГОЛОС" список 97 Політична партія "Воля"
Супрун Роман Григорійович Політична Партія "ГОЛОС" список 28 Політична партія "Єдина Країна"
Товпига Олександр Євгенович Політична Партія "ГОЛОС" список 144 політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
Савченко Віра Вікторівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНА ПЛАТФОРМА НАДІЇ САВЧЕНКО" округ 45 політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Андрущенко Андрій Олександрович політична партія "Громадянська позиція" округ 119 Радикальна Партія Олега Ляшка
Армаш Олена Анатоліївна політична партія "Громадянська позиція" список 122 політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Бабенчук Михайло Васильович політична партія "Громадянська позиція" список 147 Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Величко Олександр Юлійович політична партія "Громадянська позиція" список 22 Політична партія "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)"
Веремчук Валерій Миколайович політична партія "Громадянська позиція" округ 116 Радикальна Партія Олега Ляшка
Габай Василь Михайлович політична партія "Громадянська позиція" список 21 політична партія "Громадянська позиція" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Гриценко Анатолій Степанович політична партія "Громадянська позиція" список 1 політична партія "Громадянська позиція" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Калінін Руслан Олександрович політична партія "Громадянська позиція" список 27 Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Катеринчук Микола Дмитрович політична партія "Громадянська позиція" список 4 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Ладовський Микола Васильович політична партія "Громадянська позиція" список 8 політична партія "Громадянська позиція" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Ландяк Петро Дмитрович політична партія "Громадянська позиція" список 7 політична партія "Громадянська позиція" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Новосад Ігор Фадейович політична партія "Громадянська позиція" список 17 Політична партія "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)"
Савченко Олександр Володимирович політична партія "Громадянська позиція" список 11 Політична партія "Ми Українці"
Сагуйченко Євген Олександрович політична партія "Громадянська позиція" округ 214 Радикальна Партія Олега Ляшка
Старик Михайло Валерійович політична партія "Громадянська позиція" список 81 Політична партія "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)"
Томенко Микола Володимирович політична партія "Громадянська позиція" список 3 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Фірсов Єгор Павлович політична партія "Громадянська позиція" список 9 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Шевченко Ілля Володимирович політична партія "Громадянська позиція" список 91 Ліберальна партія України
Чумак Віктор Васильович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДЯНСЬКИЙ РУХ "ХВИЛЯ" округ 214 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Балацький Іван Володимирович Політична партія "Європейська Солідарність" округ 150 Політична партія "ПРАВИЙ СЕКТОР"
Бондар Михайло Леонтійович Політична партія "Європейська Солідарність" округ 119 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Величкович Микола Романович Політична партія "Європейська Солідарність" список 19 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Висоцький Сергій Віталійович Політична партія "Європейська Солідарність" список 44 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Геращенко Ірина Володимирівна Політична партія "Європейська Солідарність" список 3 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Джемілєв Мустафа Політична партія "Європейська Солідарність" список 6 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Іонова Марія Миколаївна Політична партія "Європейська Солідарність" список 23 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Кириленко В’ячеслав Анатолійович Політична партія "Європейська Солідарність" список 38 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Князевич Руслан Петрович Політична партія "Європейська Солідарність" список 21 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Кубів Степан Іванович Політична партія "Європейська Солідарність" список 12 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Лапін Ігор Олександрович Політична партія "Європейська Солідарність" список 49 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Левус Андрій Мар’янович Політична партія "Європейська Солідарність" список 29 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Луценко Ірина Степанівна Політична партія "Європейська Солідарність" список 15 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Павленко Ростислав Миколайович Політична партія "Європейська Солідарність" список 18 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Парубій Андрій Володимирович Політична партія "Європейська Солідарність" список 2 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Розенко Павло Валерійович Політична партія "Європейська Солідарність" список 39 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Соляр Володимир Миронович Політична партія "Європейська Солідарність" список 40 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Сюмар Вікторія Петрівна Політична партія "Європейська Солідарність" список 16 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Урсуленко Олена Борисівна Політична партія "Європейська Солідарність" список 46 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Чорновол Тетяна Миколаївна Політична партія "Європейська Солідарність" список 27 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Юрик Тарас Зіновійович Політична партія "Європейська Солідарність" округ 165 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Вихрущ Анатолій Володимирович Політична партія "Народний Рух України" округ 163 політична партія Народний Рух України
Дяченко Петро Миколайович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НЕЗАЛЕЖНІСТЬ" список 14 Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна"
Мельник Юрій Миколайович Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ" список 83 політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
Михно Наталія Володимирівна Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ" список 93 Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Альошин Андрій Юрійович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 55 Політична партія "Опозиційний блок"
Башкаленко Олександр Костянтинович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 45 Партія регіонів
Блідар Валерій Микитович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 126 Політична партія "Опозиційний блок"
Бойко Юрій Анатолійович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 1 Політична партія "Опозиційний блок"
Верзілов Дмитро Олегович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 184 політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Вишневська Валентина Юліївна Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 90 Політична партія "Опозиційний блок"
Головко Віктор Іванович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 47 Політична партія "Опозиційний блок"
Гула Раїса Миколаївна Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 104 Партія регіонів
Дубовий Ростіслав Миколайович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 39 Радикальна Партія Олега Ляшка
Житченко Ігор Володимирович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 119 Політична партія "Опозиційний блок"
Кацман Володимир Наумович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 71 Політична партія "Опозиційний блок"
Козак Тарас Романович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 10 Політична партія "Опозиційний блок"
Корнякова Тетяна Всеволодівна Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 61 Політична партія "Опозиційний блок"
Королевська Наталія Юріївна Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 4 Політична партія "Опозиційний блок" Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!"
Лавриненко Олена Миколаївна Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 127 Політична партія "Опозиційний блок"
Ларін Сергій Миколайович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 8 Політична партія "Опозиційний блок"
Льовочкін Сергій Володимирович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 5 Політична партія "Опозиційний блок"
Льовочкіна Юлія Володимирівна Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 21 Політична партія "Опозиційний блок"
Мірошниченко Юрій Романович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 41 Політична партія "Опозиційний блок" Партія регіонів
Німченко Василь Іванович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 6 Політична партія "Опозиційний блок"
Павленко Юрій Олексійович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 25 Політична партія "Опозиційний блок"
Папієв Михайло Миколайович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 13 Політична партія "Опозиційний блок"
Поповичук Олег Миколайович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 162 політична партія Конгрес Українських Націоналістів
Рабінович Вадим Зіновійович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 2 Політична партія "Опозиційний блок"
Скорик Микола Леонідович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 16 Політична партія "Опозиційний блок"
Солод Юрій Васильович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" округ 47 Політична партія "Опозиційний блок"
Стрельченко Олександр Юрійович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 56 Політична партія "Опозиційний блок" Партія регіонів
Ткаченко Віктор Іванович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" округ 208 Політична партія "Опозиційний блок"
Устинов Єгор Олександрович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 49 Самовисування Партія регіонів
Шуфрич Нестор Іванович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" список 7 Політична партія "Опозиційний блок" Партія регіонів
Воропаєв Юрій Миколайович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" список 13 Політична партія "Опозиційний блок" Партія регіонів
Гєллєр Євгеній Борисович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" список 12 Самовисування Партія регіонів
Долженков Олександр Валерійович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" список 28 Політична партія "Опозиційний блок" Партія регіонів
Забарський Владислав Валерійович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" список 47 Партія регіонів
Золотарьов Володимир Володимирович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" округ 171 Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна"
Масло Надія Анатоліївна Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" список 53 Партія регіонів
Мензелінцев Володимир Михайлович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" список 190 Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна"
Мироненко Михайло Іванович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" список 35 Партія регіонів
Фабрикант Світлана Самуілівна Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" список 36 Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна" Партія регіонів
Хомутиннік Віталій Юрійович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" список 11 Самовисування Партія регіонів
Шаньшин Євген Геннадійович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" список 107 Партія регіонів
Шатворян Вілен Григорович Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" список 30 Політична партія "Опозиційний блок" Партія регіонів
Євтухов Євгеній Анатолійович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ШАРІЯ" список 5 Політична партія "Зелені"
Жук Сергій Миколайович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ШАРІЯ" список 17 Соціалістична партія України
Банчук Ярослав Арсенійович Політична Партія "ПАТРІОТ" округ 82 Політична партія "Ми Українці"
Русін Олександр Миколайович Політична Партія "ПАТРІОТ" список 11 Радикальна Партія Олега Ляшка
Філіпчук Георгій Георгійович Політична Партія "ПАТРІОТ" список 3 політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Вишинський Вадим Борисович Політична партія "РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ" список 40 політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Гончаренко Олег Русланович Політична партія "РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ" список 51 Політична Партія "5.10"
Іванов Володимир Миколайович Політична партія "Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі" округ 148 Радикальна Партія Олега Ляшка
Давидюк Володимир Михайлович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СВІДОМА НАЦІЯ" округ 98 Політична партія "Воля"
Білоножко Віталій Васильович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ" список 22 політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Гололобов Сергій Миколайович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ" список 44 Українська партія "Зелена планета"
Денисенко Вадим Ігорович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ" список 15 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Дерпак Віталій Михайлович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ" округ 217 Радикальна Партія Олега Ляшка
Котов Владислав Володимирович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ" округ 25 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Мірошніченко Іван Володимирович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ" список 4 Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Мітюхін Андрій Вікторович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ" округ 153 Політична партія "Воля"
Негрич Микола Михайлович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ" список 16 Партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!"
Попович Василь Васильович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ" округ 116 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" Українська партія "Зелена планета"
Сисоєнко Ірина Володимирівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ" список 8 Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Сотник Олена Сергіївна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ" список 2 Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Фищук Олександр Георгійович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ" округ 202 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Харченко Олександр Володимирович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ" округ 209 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Чубаров Рефат Абдурахманович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ" список 3 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Єднак Остап Володимирович Політична партія "Сила Людей" список 3 Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Михайлов Роман Володимирович Політична партія "Сила Людей" список 13 Політична партія "Демократичний альянс"
Паєнко Олена Василівна Політична партія "Сила Людей" список 16 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Сова Світлана Миколаївна Політична партія "Сила Людей" список 2 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Сенченко Андрій Віленович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА ПРАВА" список 1 політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Шамов Василь Васильович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА ПРАВА" список 24 Українська партія "Зелена планета"
Бабій Роман Вячеславович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" список 48 політична партія "Громадянська позиція"
Клочко Андрій Андрійович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" список 83 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "БЛОК ЛІВИХ СИЛ УКРАЇНИ"
Кравець Роман Олександрович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" список 153 політична партія Українська Національна Асамблея
Соколов Михайло Юрійович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" список 99 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Соколов Михайло Юрійович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" список 99 Самовисування
Ткаченко Олександр Михайлович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" округ 141 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ"
Федоров Михайло Альбертович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" список 6 Політична Партія "5.10"
Шевченко Євгеній Володимирович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" округ 76 Політична партія "Воля"
Королькова Валентина Семенівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ" список 23 політична партія "Наша Україна"
Чорний Юрій Олегович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ" список 126 Ліберальна партія України
Соловей Юрій Ігорович Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" округ 89 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Алексєєв Ігор Сергійович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" список 18 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Бойко Олена Петрівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" список 24 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Гриневич Лілія Михайлівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" список 2 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Гройсман Володимир Борисович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" список 1 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Єленський Віктор Євгенович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" список 10 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Кацер-Бучковська Наталія Володимирівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" список 13 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Колганова Олена Валеріївна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" список 14 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Корчик Віталій Андрійович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" список 30 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Кремінь Тарас Дмитрович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" список 28 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Кривенко Вадим Валерійович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" список 26 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Кричфалушій Володимир Васильович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" список 58 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Марченко Ольга Василівна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" список 33 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Петренко Павло Дмитрович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" список 6 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Помазанов Андрій Віталійович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" список 32 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Соколик Олег Віталійович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" список 52 політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Сочка Олександр Олександрович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" список 20 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Тетерук Андрій Анатолійович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" список 8 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Шкварилюк Володимир Васильович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" список 12 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Барський Олександр Леонідович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" список 181 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Бєлькова Ольга Валентинівна політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" список 17 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Биструшкін Ярослав Олександрович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" округ 213 Радикальна Партія Олега Ляшка
Буковський Роман Володимирович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" округ 96 Політична партія "Опозиційний блок"
Ващенко Олександр Володимирович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" округ 147 Радикальна Партія Олега Ляшка
Годунок Ярослав Миколайович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" округ 98 Радикальна Партія Олега Ляшка
Зеленчук Василь Васильович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" округ 186 Радикальна Партія Олега Ляшка
Кучеренко Олексій Юрійович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" список 18 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Лібега Сергій Миколайович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" округ 102 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Наливайченко Валентин Олександрович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" список 3 Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Рибчинський Євген Юрійович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" округ 122 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Бобанич Тарас Миколайович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" список 60 Політична партія "ПРАВИЙ СЕКТОР"
Головко Степан Сергійович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" список 81 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Євтушенко Юрій Вікторович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" список 122 Радикальна Партія Олега Ляшка
Зайцев Сергій Георгійович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" список 151 Політична партія "ПРАВИЙ СЕКТОР"
Клімачов Арсентій Миколайович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" список 18 Політична партія "ПРАВИЙ СЕКТОР"
Лабайчук Василь Іванович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" список 14 Політична партія "ПРАВИЙ СЕКТОР"
Петренко Олег Миколайович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" список 11 ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Тарасенко Андрій Іванович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" список 4 Політична партія "ПРАВИЙ СЕКТОР"
Ярош Дмитро Анатолійович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" список 3 Політична партія "ПРАВИЙ СЕКТОР"
Логвинський Георгій Володимирович Радикальна Партія Олега Ляшка список 12 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Руденко Валентина Степанівна Радикальна Партія Олега Ляшка список 32 Самовисування політична партія "Наша Україна"
Савка Іван Іванович Радикальна Партія Олега Ляшка список 5 Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Омельченко Олександр Олександрович Українська партія "Єдність" округ 223 Радикальна Партія Олега Ляшка
Всього:193